Identyfikacja Wizualna Zobacz większe

Identyfikacja Wizualna

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Identyfikacja wizualna i branding firmy ma na celu stworzenie grupy dokładnie zdefiniowanych pojęć i elementów, które będą całością unikalnego wizerunku oraz tożsamości firmy korzystającej z identyfikacji wizualnej.

Wszystkie, niezmiernie ważne elementy są dokładnie zawarta w księdze identyfikacji wizualnej, w której zapisana jest również charakterystyka wszystkich elementów oraz opis ich użycia. Specjalistycznie opracowana identyfikacja wizualna pozwala danej firmie na posiadanie własnego i niepowtarzalnego wizerunku oraz tożsamości.

Zadbamy o wizualną stronę wszystkich pism, dokumentów i tekstów oraz strony internetowej, związanych w jakikolwiek sposób z tą firmą.

 

Projekt logotypu firmowego jest wykonywany najnowocześniejszymi metodami graficznymi. Stosujemy do tego odpowiednie programy komputerowe, dzięki którym ich wykonanie jest możliwe.

Rebranding logotypu firmy , które ma zastąpić dotychczas używane przez firmę tez należy do naszych specjalności. Tworzymy nowe logo lub wzorujemy się na dotychczas używanym.

Dzisiaj logo firmy są umieszczane na bardzo wielu przedmiotach, dlatego nasze projekty są wykonany w kilku wielkościach i wg życzenia klienta.

W księdze znaku znajdziesz standaryzację  i opis budowy logo. Stworzymy instrukcję pełną przykładów jak stosować prawidłowo logotyp w użytku (np. strona internetowa, wizytówka, baner reklamowy, naklejka na samochód.

A wśród nich m.in.

wizytówki,papier firmowy,wzory dokumentów,szablony prezentacji, plakaty, •ulotki, •broszury, •reklamy zewnętrzne, naklejki na samochód,reklamy wielkoformatowe

W pełni spełniająca kryteria wizerunkowe firmy strona internetowa

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Identyfikacja Wizualna

Identyfikacja Wizualna